serek.c2 napisał(a):

|
Mam zgoła odmienne zdanie - Łukaszkowi bez zbędnych ceregieli podziękować za "grę" i do widzenia.
|
Łukasz miewa gorsze i lepsze mecze i momenty w tym sezonie ,ale...
... 5 goli + 5 asyst - to według klasyfikacji kanadyjskiej obecnie nasz najlepszy zawodnik
Jakieś argumenty -dlaczego wywalić i podziękować?
Kto w takim razie za niego ,kto zagwarantuje podobne liczby ?