Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20855
Stary 06.11.2013, 15:57
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Mam zgoła odmienne zdanie - Łukaszkowi bez zbędnych ceregieli podziękować za "grę" i do widzenia.

Łukasz miewa gorsze i lepsze mecze i momenty w tym sezonie ,ale...
... 5 goli + 5 asyst - to według klasyfikacji kanadyjskiej obecnie nasz najlepszy zawodnik

Jakieś argumenty -dlaczego wywalić i podziękować?
Kto w takim razie za niego ,kto zagwarantuje podobne liczby ?
Odpowiedz cytując