Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24529
Stary 06.11.2013, 15:41
Turek napisał(a):Wyświetl post
...
Lewackie przesłania to sobie "zapodawaj" na forum kibiców Standardu czy innego buraczanego St. Pauli. W główce Ci się chyba z deczka po.......iło - na Wiśle miejsca na lewackie poglądy nie ma i nie będzie.