Wyświetl pojedynczy post
syryls
Senior Member
 
Od: 10.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20853
Stary 06.11.2013, 12:41
Gargule kończy się po tym sezonie kontrakt, nie jestem jego zwolennikiem ale można by mu dać jeszcze rok ale z kontraktem motywacyjnym no chyba że Kapka znajdzie drugiego Meliksona w co wątpie
.
Odpowiedz cytując