Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1688
Stary 06.11.2013, 00:57
Narzeczona ma Astrę III GTC 1.6 w benzynie bez gazu. W moim uznaniu silnik wyłącznie do miasta, na trasie kiepsko sobie radzi. Spalanie po mieście 7,5 litra mierzone na dystansie 5 tys.km. Felgi 17 cali absolutnie zamulają auto z tą wersją silnikową. Zdecydowanie rekomenduję 15-tki. A i spalanie powinno nieco spaść z uwagi na węższą oponę. Zawieszenie dość trwałe, części bardzo tanie. Często podobno lubią lecieć cewki zapłonowe, czujnik płynu chłodzącego. Dla mnie auto prowadzi się nijako. Mało precyzyjny układ kierowniczy, brak wyczucia. Zawieszenie o wiele bardziej miękkie od mojej Alfy GT. Miejsca w środku spokojnie dla 4 osób + bagaż. Fotele kiepsko wyprofilowane, siedzi się jak na taboretach. Deska rozdzielcza zbudowana z samego plastiku, twardego w dotyku. Jeśli jeździsz tylko po mieście to ten silnik mógłby Ci podpasować, ewentualnie 1.8. Jeśli lubisz pocisnąć, nawet po mieście to rozglądaj się za 2.0 T. Diesle są dobre ale się nie opłacają na miasto.
Odpowiedz cytując