Panowie doradźcie laikowi
Szukam jakiegoś 5cio drzwiowego hatchbacka, rocznik 07-09'. Ważne, żeby dało się wrzucić LPG (głownie jeżdżę po mieście, sporadycznie w trasę). Faworytem jest Astra III 1.6 - spory wybór, niezłe opinie. Po głowie chodziło mi jeszcze Bravo II, Ceed...
Macie jakieś inne propozycje? Ew. komentarze odnośnie Opla?