Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24520
Stary 05.11.2013, 22:27
Jaroo1- twoja odpowiedź miażdży

Homoseksualizm jest CHOROBĄ i tego się trzymajmy (został wykreślony ze spisu chorób psychicznych tylko przez mocne lobby gejowskie i oskarżenia oraz pomówienia pod adresem lekarzy którzy się temu sprzeciwiali), dlatego trzeba go leczyć a nie rozmawiać z chorymi psychicznie ...
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 05.11.2013 o godz. 22:30.