Jaroo1- twoja odpowiedź miażdży
Homoseksualizm jest CHOROBĄ i tego się trzymajmy (został wykreślony ze spisu chorób psychicznych tylko przez mocne lobby gejowskie i oskarżenia oraz pomówienia pod adresem lekarzy którzy się temu sprzeciwiali), dlatego
trzeba go leczyć a nie rozmawiać z chorymi psychicznie ...