ABGwislakABG napisał(a):

|
Nawałkę chyba jeszcze trzyma po świętowaniu błękitem Paryża objęcie posady selekcjonera. Odór ekstrementów wypełnia koperty z powołaniami. Skandal wisi w powietrzu.
|
Już wiem, kto pisał te komenty na weszlo pod nickiem StanislavLevy
Co do powołań - to tylko pokazuje słabość naszej ligi. Czym prędzej stawiać na szkolenie, bo już teraz nie ma obrony, a pomoc jest w sile wieku.