Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4684
Stary 05.11.2013, 21:30
emj10 napisał(a):Wyświetl post
W takim razie czemu opowiadał o tym po seansie filmu "Mgła"? Czyżby nie był on jednym z kilku urzędników KP tak wysokiego szczebla?

Jakby co przypominam mój komentarz z okolicy pierwszej rocznicy 10 kwietnia. Jakże aktualny komentarz.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=756
nie wiem co kieruje Sasinem, z odlotu do Smoleńska nie ma żadnych wywiadów z Okęcia ani wspomnianego zapisu z monitoringu.
Odpowiedz cytując