emj10 napisał(a):

W takim razie czemu opowiadał o tym po seansie filmu "Mgła"? Czyżby nie był on jednym z kilku urzędników KP tak wysokiego szczebla?
Jakby co przypominam mój komentarz z okolicy pierwszej rocznicy 10 kwietnia. Jakże aktualny komentarz.
http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=756
|
nie wiem co kieruje Sasinem, z odlotu do Smoleńska nie ma żadnych wywiadów z Okęcia ani wspomnianego zapisu z monitoringu.