Turek napisał(a):

Bardzo "zdrowy" zwiazek jak dwa pingwiny-geje wysiaduja kamien zamiast jaja. Nadrzedna cecha kazdego gatunku jest instynkt przetrwania a z wysiadywania kamienia tego nie bedzie. Wiec nie tlumacz tu ze to normalne i jak najbardziej na miejscu. W populacji ludzkiej okolo 3,5% przejawia zachowania homoseksualne i jesli ten 3,5% chce to robic w zaciszu swojego lokum to bardzo prosze. Zle zaczyna sie dziac jak ow 3,5% zaczyna narzucac 96,5% swoj seksualizm sila. Promocja tego typu zachowan jest jak najbardziej nie na miejscu i nijak sie ma do akceptacji w imie tolerancji. Trzeba zaznaczyc ze pewne sfery naszego zycia intymnego takowe powinny zostac i jako spoleczenstwo nie jestesmy chetni z detalowym zapoznawaniem sie z preferencjami p.Biedronia czy innych. Tak samo zadania homoseksualnego lobby domagajacego sie slubow koscielnych czy prawa do wychowywania potomstwa sa nie do zaakceptowania.
Turek napisał(a):

Moim ideałem politycznym jest demokracja. Chciałbym, żeby każdy człowiek był szanowany jako jednostka i żeby nikogo nie wynoszono na piedestał.
Autor: Albert Einstein
|
To wcale nie wymagało wielkiego charakteru
mieliśmy odrobinę niezbędnej odwagi
lecz w gruncie rzeczy była to sprawa smaku
Tak smaku
który każe wyjść skrzywić się wycedzić szyderstwo
choćby za to miał spaść bezcenny kapitel ciała
głowa
Herbert