sanderuss napisał(a):

Demokracja to rzady wiekszosci, tak? Czyli mniejszosc musi sie podporzadkowac. Tobie sie chyba ustroje pomylily z tym co teraz pod przykrywka "demokracji" jest serwowane ludziom po Maju '68 - totalitaryzm to sie nazywa, kiedy to mniejszosciowa grupa uzurpuje sobie prawo do orzekania w imieniu zniewolonej wiekszosci.
|
Moim ideałem politycznym jest demokracja. Chciałbym, żeby każdy człowiek był szanowany jako jednostka i żeby nikogo nie wynoszono na piedestał.
Autor: Albert Einstein