Wyświetl pojedynczy post
Turek
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24517
Stary 05.11.2013, 19:45
sanderuss napisał(a):Wyświetl post
Demokracja to rzady wiekszosci, tak? Czyli mniejszosc musi sie podporzadkowac. Tobie sie chyba ustroje pomylily z tym co teraz pod przykrywka "demokracji" jest serwowane ludziom po Maju '68 - totalitaryzm to sie nazywa, kiedy to mniejszosciowa grupa uzurpuje sobie prawo do orzekania w imieniu zniewolonej wiekszosci.


Moim ideałem politycznym jest demokracja. Chciałbym, żeby każdy człowiek był szanowany jako jednostka i żeby nikogo nie wynoszono na piedestał.

Autor: Albert Einstein
....:::TYLKO WISLA:::...