morganfield napisał(a):

Nie da się ukryć, że w grze nogami do Manuela Neuera mu daleko, a jeżeli chodzi o grę na przedpolu to i tak jest lepszy niż jego rosyjski poprzednik.
Znasz kristos kogoś w naszej drużynie bez rażących wad?
|
Nie zgodziłbym sie ,że Pareiko był słabszy na przedpolu ,to po pierwsze a po drugie , nie wiem co masz na myśli pisząc
rażące wady - dla każdego to może oznaczac coś innego.