Wyświetl pojedynczy post
kristos
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: A JAK MYŚLICIE?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20849
Stary 05.11.2013, 18:55
morganfield napisał(a):Wyświetl post
Nie da się ukryć, że w grze nogami do Manuela Neuera mu daleko, a jeżeli chodzi o grę na przedpolu to i tak jest lepszy niż jego rosyjski poprzednik.
Znasz kristos kogoś w naszej drużynie bez rażących wad?
Nie zgodziłbym sie ,że Pareiko był słabszy na przedpolu ,to po pierwsze a po drugie , nie wiem co masz na myśli pisząc
rażące wady - dla każdego to może oznaczac coś innego.
"Ścieżka sprawiedliwości wiedzie przez nieprawości
samolubnych i tyranię złych ludzi"......
Odpowiedz cytując