Turek napisał(a):

kolega chyba chce wprowadzić państwo wyznaniowe ...
rola demokracji nie jest narzucanie mniejszości jak maja żyć i co robić
|
Demokracja to rzady wiekszosci, tak? Czyli mniejszosc musi sie podporzadkowac. Tobie sie chyba ustroje pomylily z tym co teraz pod przykrywka "demokracji" jest serwowane ludziom po Maju '68 - totalitaryzm to sie nazywa, kiedy to mniejszosciowa grupa uzurpuje sobie prawo do orzekania w imieniu zniewolonej wiekszosci.
Turek napisał(a):

To jest własnie prawdziwy ciemnogrod ...
Precz z naziolami i faszystami
|
Ot to wlasnie. Spod znaku Brukselskiej osmiornicy.