Wyświetl pojedynczy post
sanderuss
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2006
Skąd: Medway

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24512
Stary 05.11.2013, 18:48
Turek napisał(a):Wyświetl post
kolega chyba chce wprowadzić państwo wyznaniowe ...
rola demokracji nie jest narzucanie mniejszości jak maja żyć i co robić
Demokracja to rzady wiekszosci, tak? Czyli mniejszosc musi sie podporzadkowac. Tobie sie chyba ustroje pomylily z tym co teraz pod przykrywka "demokracji" jest serwowane ludziom po Maju '68 - totalitaryzm to sie nazywa, kiedy to mniejszosciowa grupa uzurpuje sobie prawo do orzekania w imieniu zniewolonej wiekszosci.

Turek napisał(a):Wyświetl post
To jest własnie prawdziwy ciemnogrod ...
Precz z naziolami i faszystami
Ot to wlasnie. Spod znaku Brukselskiej osmiornicy.
Ostatnio edytowane przez sanderuss : 05.11.2013 o godz. 19:18.