Prezydentowa napisał(a):

|
Ma ktoś konto w Alior Sync? Zamierzam likwidowac konto w normalnm Aliorze, bo to złodzieje. I szukam dobrej alternatywy. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym bankiem?
|
Mam od jakichś 2 tygodni, póki co jestem zadowolony. Masz jakieś konkretne pytania?