emj10 napisał(a):

|
Nie mieli, bo z tego co mówił Sasin na spotkaniu do ostatnich minut przed wylotem dokonywano zmian w liście pasażerów (od strony pałacu prezydenckiego). Wypadła m.in. Pani, która się źle czuła.
|
Jasne. Mieli sobie pewnie drugi samolot z klocków lego zbudować. Albo w ramach protestu nie lecieć na państwowe obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej. Dla wielu obecność tam była obowiązkiem, choćby mieli lecieć balonem i brak skarżenia się nie mówi nic o tym co sądzili o przygotowaniu wizyty. Za którą odpowiadał cudak ze swoimi przybocznymi.
Zdjęcie, którego niektórzy nie widzą, rzuca nowe światło na sprawę przygotowania tej planowanej od lat delegacji.