Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4677
Stary 05.11.2013, 16:34
emj10 napisał(a):Wyświetl post
Nie mieli, bo z tego co mówił Sasin na spotkaniu do ostatnich minut przed wylotem dokonywano zmian w liście pasażerów (od strony pałacu prezydenckiego). Wypadła m.in. Pani, która się źle czuła.
Jasne. Mieli sobie pewnie drugi samolot z klocków lego zbudować. Albo w ramach protestu nie lecieć na państwowe obchody 70 rocznicy zbrodni katyńskiej. Dla wielu obecność tam była obowiązkiem, choćby mieli lecieć balonem i brak skarżenia się nie mówi nic o tym co sądzili o przygotowaniu wizyty. Za którą odpowiadał cudak ze swoimi przybocznymi.

Zdjęcie, którego niektórzy nie widzą, rzuca nowe światło na sprawę przygotowania tej planowanej od lat delegacji.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując