|
No proszę Cię. Nie oceniaj gościa po jednym występie gdzie cała drużyna zagrała słabo, na dodatek dopiero co podpisał kontrakt, dajmy mu chociaż trochę czau żeby go wstępnie ocenić. Miśkiewicza też je*ali po jednym czy dwóch meczach jak kopał po autach albo na 10m, a teraz nam dupy ratuje co mecz praktycznie.
|