Wyświetl pojedynczy post
Bambo1906
Senior Member
 
 
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20844
Stary 05.11.2013, 15:13
No proszę Cię. Nie oceniaj gościa po jednym występie gdzie cała drużyna zagrała słabo, na dodatek dopiero co podpisał kontrakt, dajmy mu chociaż trochę czau żeby go wstępnie ocenić. Miśkiewicza też je*ali po jednym czy dwóch meczach jak kopał po autach albo na 10m, a teraz nam dupy ratuje co mecz praktycznie.
Gina Carano


Wisła to My!
Odpowiedz cytując