SharksiK napisał(a):

Jak para pedałów może wychować dziecko "w oparciu o naturalne prawa" jeśli sami są przestępstwem w świetle tych zasad!
Widziałeś w królestwie zwierząt zdrowy związek dwóch samców? Jeśli zwierzęta które kierują sie głównie instynktem i potrzebami darują sobie takie skrzywienia to jak nazwać ludzi?
Ależ oczywiście, mogą życ sobie jak chcą. Moga nawet sobie nawzajem dupy rozpruc i codziennie zasypiac z unoszącym się odorem wszemobecnego gówna, wali mnie to. Omijam takich z daleka bo .......e zarazić się jakimś syfem czy inną chorobą które roznoszą.
Nigdy im nie mozna pozwolic na wychowanie dzieci. W takim przypadku nie chodzi o tą parę ciot, pozbawioną szacunku do swojej płci (Mezczyzna wolał zginąć a nizeli splamić swój honor) . Tutaj mowa jest o dziecku!
Liczy się tylko jego dobro! A dwa pedały to zło! Kumasz?
Nie daj Boze zaraza dziecko jakims AIDS , zniszczą mu życie i psychikę lub gorsze, wykorzystają seksualnie. Nigdy!
|
Retoryka istne przeniesiona z konwencji wyborczych PiSu i innych tego typu podobnych partii. Otwórz się na świat człowieku i martw się o siebie i nie decyduj za innych.