Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4676
Stary 05.11.2013, 14:19
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Super - z takim poparciem zmienimy świat!
Tak oddajmy władze kibolom. Bo tylko kibole i inne ewenementy popierają Korwina. Swój popis dali w Gdańsku i Poznaniu wyznawcy Korwina. Żałosne. Z dwojga złego to ja już wolę Kaczyńskiego i Macierewicza "Smoleńsk" Antoniego.
Odpowiedz cytując