serek.c2 napisał(a):

|
Super - z takim poparciem zmienimy świat!
|
Tak oddajmy władze kibolom. Bo tylko kibole i inne ewenementy popierają Korwina. Swój popis dali w Gdańsku i Poznaniu wyznawcy Korwina. Żałosne. Z dwojga złego to ja już wolę Kaczyńskiego i Macierewicza "Smoleńsk" Antoniego.