Wyświetl pojedynczy post
Turek
Junior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: N-H

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24497
Stary 05.11.2013, 14:02
głos z trybun napisał(a):Wyświetl post
Niech sobie żyją, ale nie w Polsce.

Tyle jest ładnych nowoczesnych krajów na zachodzie Europy które to tolerują to niech się tam przeprowadzą jak im nie odpowiada w naszym pięknym kraju ...

Chłopak, dziewczyna normalna rodzina ! ZAKAZ PEDAŁOWANIA !

Tu jest Polska, nie Bruksela ! Tu się zboczeń nie popiera !
To jest własnie prawdziwy ciemnogrod ...
Precz z naziolami i faszystami
....:::TYLKO WISLA:::...