Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
Turek
Junior Member
Od: 04.2004
Skąd: N-H
Offline
#
24497
05.11.2013, 14:02
głos z trybun
napisał(a):
Niech sobie żyją, ale nie w Polsce.
Tyle jest ładnych nowoczesnych krajów na zachodzie Europy które to tolerują to niech się tam przeprowadzą jak im nie odpowiada w naszym pięknym kraju ...
Chłopak, dziewczyna normalna rodzina ! ZAKAZ PEDAŁOWANIA !
Tu jest Polska, nie Bruksela ! Tu się zboczeń nie popiera !
To jest własnie prawdziwy ciemnogrod ...
Precz z naziolami i faszystami
....:::TYLKO WISLA:::...
Turek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Turek
Znajdź inne posty napisane przez Turek