Turek napisał(a):

nie widze powodów dlaczego para homo nie mogłaby wychować dziecka '''w oparciu o naturalne prawa'' cokolwiek to oznacza, po przez zakaz nic nie osiągniesz bo takie pary były są i będą i wychowuja dzieci czy chcesz tego czy nie .
Pozwólccie zyc innym tak jak chcą !!
|
Niech sobie żyją, ale nie w Polsce.
Tyle jest ładnych nowoczesnych krajów na zachodzie Europy które to tolerują to niech się tam przeprowadzą jak im nie odpowiada w naszym pięknym kraju ...
Chłopak, dziewczyna normalna rodzina ! ZAKAZ PEDAŁOWANIA !
Tu jest Polska, nie Bruksela ! Tu się zboczeń nie popiera !
