Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24496
Stary 05.11.2013, 13:36
Turek napisał(a):Wyświetl post
nie widze powodów dlaczego para homo nie mogłaby wychować dziecka '''w oparciu o naturalne prawa'' cokolwiek to oznacza, po przez zakaz nic nie osiągniesz bo takie pary były są i będą i wychowuja dzieci czy chcesz tego czy nie .
Pozwólccie zyc innym tak jak chcą !!
Niech sobie żyją, ale nie w Polsce.

Tyle jest ładnych nowoczesnych krajów na zachodzie Europy które to tolerują to niech się tam przeprowadzą jak im nie odpowiada w naszym pięknym kraju ...

Chłopak, dziewczyna normalna rodzina ! ZAKAZ PEDAŁOWANIA !

Tu jest Polska, nie Bruksela ! Tu się zboczeń nie popiera !
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 05.11.2013 o godz. 13:44.