|
Rundę kończymy tak jak ją zaczęliśmy, czyli bezbramkowym remisem po kiepskiej grze. Jednak przed sezonem jeśli powiedziałbym, że po połowie sezonu zasadniczego będziemy na podium, ba będziemy wiceliderem moim słowom można byłoby przypisać taką sama wiarygodność jak tym które wypowiada Tusk a ja sam byłbym pierwszym obok Niesiołowskiego kandydatem do osadzenia w zakładzie psychiatrycznym.
Rundę więc należy ocenić pozytywnie pomimo tego, że wiele aspektów jest jeszcze do poprawy. Eksperci przed sezonem przewidywali nam miejsaca gdzies kolo Widzewa i Podbeskidzia a jestesmy tuz za Legią budowana za wielkie miliony - ot caly urok Dupoklasy.
Pozytywy:
- nawiazujemy do najlepszych lat i jestesmy niepokonani a do tego najlepsi w spotkaniach domowych
- mamy najlepsza defensywe
- na wyjazdach przegralismy tytlko raz
- mamy trenera ktory potrafil dobrze przygotowac zespol i tchnac w niego nowego ducha (przynajmniej w meczach na R22)
- personalnie: mamy bramkarza przez duże B, duet swietnych stoperow z Głową na czele, młodego rokującego Chrapka w środku i Donalda na skrzydle, a w ataku Paweł, który w tej lidze jest Kimś
Sprawy do poprawienia:
- wąska kadra
- mecze wyjazdowe: zaskakująca dysproporcja i niemoc
- słaba forma Sarkiego i Małego
|