|
Senior Member
Od: 05.2009
Skąd: Kraków, R22
Offline
|
|
Prezydentowa napisał(a): 
|
Ma ktoś konto w Alior Sync? Zamierzam likwidowac konto w normalnm Aliorze, bo to złodzieje. I szukam dobrej alternatywy. Ma ktoś jakieś doświadczenie z tym bankiem?
|
To samo pytanie.
|
|