Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
 
Od: 04.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24486
Stary 05.11.2013, 11:50
Takiej nowoczesnej Polski chcecie ?





Ja nie, i większość też dlatego tylko idiota głosuje na Palikota !
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 05.11.2013 o godz. 11:55.