Temat
:
Temat polityczny
Wyświetl pojedynczy post
głos z trybun
Member
Od: 04.2013
Offline
#
24486
05.11.2013, 11:50
Takiej nowoczesnej Polski chcecie ?
Ja nie, i większość też dlatego tylko idiota głosuje na Palikota !
Ostatnio edytowane przez głos z trybun : 05.11.2013 o godz. 11:55.
głos z trybun
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do głos z trybun
Znajdź inne posty napisane przez głos z trybun