Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4674
Stary 05.11.2013, 09:07
rw88 napisał(a):Wyświetl post

Z Smoleńskiem 2010 trudno się pogodzić, ale powiedzmy sobie szczerze - Lech i jego świta nie mieli nic przeciwko lotowi jednym samolotem w tak licznym i zacnym gronie, inaczej by nie polecieli, bo bezpieczeństwo narodowe jest ważniejsze niż jakiekolwiek ambicje kogokolwiek, proste.
czy nie mieli nic tego nie wiemy, bo rankiem 10 kwietnia na Okęciu wyjątkowo była awaria monitoringu...
Odpowiedz cytując