Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24478
Stary 05.11.2013, 06:59
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Obrońcą pedofilów to jest co najwyżej wyborca Palikota - radzę poczytać co nieco o statystykach odnośnie skłonności pedofilskich wśród osób homoseksualnych (zresztą o co Wam chodzi? Wy tacy pro zachodni, postępowi jesteście a tam przecież stowarzyszenia psychologów powolutku uznają pedofilię za orientację seksualną...).

W kościele dzieje się sporo złego, wielu księży nie nadaje się i nigdy nie nadawało do tego, by pełnić tak odpowiedzialną rolę w społeczeństwie - jednak rozciąganie problemu na "cały" kościół, wrzucanie księży do jednego wora byleby tylko budować modny ostatnio antyklerykalizm jest żenujące.
Dlatego pedofilów na każdym kroku trzeba tępić i szykanować. Jeśli jest możliwość to pobić i nie okazywać iitości a dla takiego s....ysyna, który w imię zaspokojenia swoich chorych pociągów jest gotowy skrzywdzić niewinne dziecko- kara śmierci.

Wększośc elektoratu Palikota to pospolite cioty, cwele, pedały i wszelkiej maści dewianci seksualni. On sam otacza się nimi tylko po to by sciągnąć głosy odmieńców.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski