Wyświetl pojedynczy post
Hives4
Banita
 
Od: 06.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#97
Stary 05.11.2013, 06:49
Fakt jest taki, że Małecki od powrotu do Wisły nie zaliczył ani jednego minimum przyzwoitego spotkania (mimo, że w tym czasie nawet Boguskiemu zdarzało się prezentować ciekawe zagrania). We wczorajszym meczu Małeckiemu wszystko nie wychodziło - piłka odskakiwała, mijała go (!!!), podania mu nie wychodziły i błąkał się zamiast wychodzić do gry. Pomijając złą formę drużyny i patrząc na indywidualne umiejętności Małeckiego w trakcie meczu myślałem sobie, że jakby teraz zakończył karierę to nikt by tego nie zauważył, bo chłopak od dłuższego czasu nie istnieje. Jak się nie poprawi to Smuda go odstawi i pożegna. I nikt nie będzie miał prawa mieć mu tego za złe.
Ostatnio edytowane przez KOMINEK : 05.11.2013 o godz. 09:03.
Odpowiedz cytując