raindog napisał(a):

Przyznaj się, logika zawsze była dla Ciebie za trudna?
Pierwsze podkreślone mówi - nie jest to tylko problem taktyki, zawodników... (alternatywa rozłączna)
Drugie to samo, tylko koniunkcja - a zatem sugeruje, że problem jest złożony i tak naprawdę na ostateczny obraz ma wpływ wiele czynników.
Teraz rozumiesz?
|
aha czyli twoim zdaniem zawsze wszyscy malkontenci wybieraja tylko jedna opcje do narzekan?
Faktycznie bardzo logiczne.