http://www.weszlo.com/news/17212-Naw..._prosi_Nawalke
Tak się zastanawiam, kto wypisuje takie żenujące artykuły

?
Najlepszy ofensywny pomocnik w kadrze od czasów... no właśnie od niepamiętnych czasów jak dla mnie, a że nie lubi się z gwiazdorem z Dortmundu, obwiniało się go o wszytko. Dla mnei to od Obraniaka powinno się zacząć ustalanie składu (wbijam w to, jaki z niego Polak, jeżeli chce mu się bardziej niż cała reszta naszej śmiesznej kadry, a u umiejętnościami przewyższa wszystkich o lata świetlne)