Wyświetl pojedynczy post
Kurz
Senior Member
 
Od: 11.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#62
Stary 04.11.2013, 22:46
Takiego dna się nie spodziewałem. Długimi momentami wyglądało to tak, jakby nasi piłkarze obstawili przegraną Wisły u buków, tylko zapomnieli o tym powiedzieć Miśkowi i może Donaldowi. Niezależnie od tego, jaki mamy potencjał, aż tak nie powinno to wyglądać.
Odpowiedz cytując