|
Takiego dna się nie spodziewałem. Długimi momentami wyglądało to tak, jakby nasi piłkarze obstawili przegraną Wisły u buków, tylko zapomnieli o tym powiedzieć Miśkowi i może Donaldowi. Niezależnie od tego, jaki mamy potencjał, aż tak nie powinno to wyglądać.
|