|
Poszukuję jakiejś ciekawej opcji na Andrzejki. To nie ma być dyskoteka a raczej jakiś bal w stylu wesela. Może być poza Krakowem (w stronę północną) ale w tym przypadku fajnie gdyby był nocleg i wymeldowanie dopiero koło południa. Co do ceny to oczywiście jak najniżej i nieprzekraczalna granica to 200zł od pary.
Dumny po zwycięstwie
Wierny po przegranej
Zbanowany za napisanie "matoł", "jeba*y złamas", "3 kretynów" o ludziach dla których flaga Polski do góry kołami to coś normalnego na twarzy
|