|
Jakby Małecki zakończył karierę to nikt by tego nie zauważył. Piłka mu odskakuje, mija go, nie przyjmuje podań, podaje przeciwnikom, nie jest pod grą i nic mu nie wychodzi... Nie wiem co się z nim stało, ale to jest całkiem inny piłkarz niż w ostatnich latach. Smutno na niego patrzeć.
|