JEDREK76 napisał(a):

AS strasznie wybiórczy jesteś w tym dostrzeganiu pedofilii. Strasznie ciskasz się w stronę księży wśród, których pedofilia jest promilem, natomiast przemilczasz kwestię wysokiego współczynnika pedofilii wśród homoseksualistów, co potwierdzają badania naukowe. Żeby było śmieszniej powołujesz się przy tym na "autorytet" Palikmiota, typa który jeszcze w marcu 2013 r. wyskoczył u MO z postulatem obniżenia wieku legalnego współżycia seksualnego do 13 lat. Słowo hipokryzja na takie postępowanie to doprawdy zbyt łagodne określenie.
Ciekaw jestem za jaki okres czasu zmienicie swoje poglądy znowu o ileś tam stopni i zaczniecie "bronić praw kolejnej mniejszości" czyt. narzucać społeczeństwu legalizację i akceptację (w kolejnych krokach zapewne także uprzywilejowanie) kolejnej degeneracji. Przypomnę tylko, że w Stanach banda idiotów określających się mianem "psychologów" stwierdziła, że pedofilia to orientacja. Wkrótce lewactwo zapewne oprócz sodomitów także .......onych pedryli będzie bronić, zakładając ich stowarzyszenia, organizując marsze. Przypomnę tylko jak wielka machina propagandowa została uruchomiona w obronie Polańskiego.
|
Ja sie czepiam ukrywania pedofilii w kosciele a nie jako tako samej . Patrzac to co afery pedofilskie zrobily z kosciolem w Irlandii , to jest to raczej przejaw troski o Kosciol a nie proba ataku

Jesli pedofilia jest ponoc czestsza u homoseksualistow ,to co z homoseksualistami ksiezmi , ktorych jak pisalem wyzej z wiadomych wzgledow nie brakuje ?Tez 40% z nich to pedofile ?
Ja sie na autorytet Palikmiota nie powoluje , nie zasluzyl na to zeby byc autorytetem dla mnie ,ani mysle dla nikogo..
Nie slyszalem o propozycji zeby zalegalizowac seks od 13 lat ,ale wiem że dopiero niedawno temu Vatykan zmienil swoje prawo w tej kwestii bo wlasnie mial zapisane cos na ten wzor .
Co ja ci na to poradze ,co oglosili psychologowie w USA czy ja za nich odpowiadam. Polscy ksieza się tez kompromitują jak np niejaki de Berrier który mówił o jakiś bruzdach u dzieci z in vitro , i stalo mu sie coś mimo ze sie skompromitowal ? Jeszcze sie znalazlo sporo kretynów , którzy pisali listy w jego obronie..