AS strasznie wybiórczy jesteś w tym dostrzeganiu pedofilii. Strasznie ciskasz się w stronę księży wśród, których pedofilia jest promilem, natomiast przemilczasz kwestię wysokiego współczynnika pedofilii wśród homoseksualistów, co potwierdzają badania naukowe. Żeby było śmieszniej powołujesz się przy tym na "autorytet" Palikmiota, typa który jeszcze w marcu 2013 r. wyskoczył u MO z postulatem obniżenia wieku legalnego współżycia seksualnego do 13 lat. Słowo hipokryzja na takie postępowanie to doprawdy zbyt łagodne określenie.
Ciekaw jestem za jaki okres czasu zmienicie swoje poglądy znowu o ileś tam stopni i zaczniecie "bronić praw kolejnej mniejszości" czyt. narzucać społeczeństwu legalizację i akceptację (w kolejnych krokach zapewne także uprzywilejowanie) kolejnej degeneracji. Przypomnę tylko, że w Stanach banda idiotów określających się mianem "psychologów" stwierdziła, że
pedofilia to orientacja. Wkrótce lewactwo zapewne oprócz sodomitów także .......onych pedryli będzie bronić, zakładając ich stowarzyszenia, organizując marsze. Przypomnę tylko jak wielka machina propagandowa została uruchomiona w obronie Polańskiego.