Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24463
Stary 04.11.2013, 18:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ale czemu ma być jakiś odpis na nich z pieniedzy ,które zamiast zasilić budżet ,idą na nich, co oni biedni są ,że ich trzeba pieniedzmi budzetowymi zasilac ?
Na pedałow placic nie chce ,ale jak ty chcesz placic na ksiezy ,to uwazaj bo moze twoj proboszcz tez jest pedalem , nigdy nie wiadomo
nie odniose sie do ostaniego sformulowania.po prostu jest prymitywne.co do reszty.ja tez sie do tego budżetu dorzucam i chce miec jakś wplyw na to na co są wydawane.odpis robię z "mojej działki" nie twojej.ty swoją przeznacz na co chcesz.równei dobrze moge sie zapytać czemu moje pieniądze mają iśćnp na finansowanie partii politycznych albo tysiac innych rzeczy z jakimi sie nie zgadzam
dziękuję za uwagę