Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24462
Stary 04.11.2013, 18:36
picasso napisał(a):Wyświetl post
nie.od tych co chcą tego odpisu dokonac.nie chcesz nie musisz.chcesz zrobić odpis na organizacje popierające pedałow to mozesz to zrobić.wystarczy by taka został uznana za organizacje pozytku publicznego.ja nei mam ochoty dawac na nich-nei daję.ty nei masz ochoty dawac na Kośció to tez cie nikt nei zmusi.
Ale czemu ma być jakiś odpis na nich z pieniedzy ,które zamiast zasilić budżet ,idą na nich, co oni biedni są ,że ich trzeba pieniedzmi budzetowymi zasilac ?
Na pedałow placic nie chce ,ale jak ty chcesz placic na ksiezy ,to uwazaj bo moze twoj proboszcz tez jest pedalem , nigdy nie wiadomo