picasso napisał(a):

|
po pierwsze nei oddali wszystkiego.po drugie w czasie gdy korzystali z tych dóbr nie płacili np czynszu po trzecie fundusz kościelny ulega likwidacji.w zamian ma być dobrowolny odpis od podatku.
|
Czyli dostają kolejny finansowy prezent od państwa polskiego...