Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24459
Stary 04.11.2013, 18:29
picasso napisał(a):Wyświetl post
po pierwsze nei oddali wszystkiego.po drugie w czasie gdy korzystali z tych dóbr nie płacili np czynszu po trzecie fundusz kościelny ulega likwidacji.w zamian ma być dobrowolny odpis od podatku.
Czyli dostają kolejny finansowy prezent od państwa polskiego...