Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24455
Stary 04.11.2013, 18:25
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Ciekawe ile jest homoseksualistów wśród księzy, sądze ,że też jest to pokaźna grupa ,bo klasztory czy zakony ,gdzie są sami faceci ,to doskonale miejsce do tego typu praktyk . Tymbardziej w takim kraju jak Polska , gdzie za to że jesteś homoseksualistą możesz dostać w łeb , takie zamkniete miejsca ,za murami ,gdzie nikt nie "przeszkadza" to idealne miejsce do tego typu praktyk . Isakowicz Zaleski opisał ,że w jednej diecezji "od biskupa do kamerdynera" wszyscy sa homoseksualistami . Także pozorny celibat to wedlug mnie przykrywka dla homoseksualistów i dla różnych zboczeńców np. pedofilów.
Oj oj uważaj bo para gejów to też "sami faceci" a zgodnie z filozofią różowego postępu taka "rodzina" miałaby wychowywać dzieci. Dopiero tam nikt by nie "przeszkadzał". Zdecyduj się na coś ...
Hej Nasz TS !!