AS82 napisał(a):

|
Ciekawe ile jest homoseksualistów wśród księzy, sądze ,że też jest to pokaźna grupa ,bo klasztory czy zakony ,gdzie są sami faceci ,to doskonale miejsce do tego typu praktyk . Tymbardziej w takim kraju jak Polska , gdzie za to że jesteś homoseksualistą możesz dostać w łeb , takie zamkniete miejsca ,za murami ,gdzie nikt nie "przeszkadza" to idealne miejsce do tego typu praktyk . Isakowicz Zaleski opisał ,że w jednej diecezji "od biskupa do kamerdynera" wszyscy sa homoseksualistami . Także pozorny celibat to wedlug mnie przykrywka dla homoseksualistów i dla różnych zboczeńców np. pedofilów.
|
Oj oj uważaj bo para gejów to też "sami faceci" a zgodnie z filozofią różowego postępu taka "rodzina" miałaby wychowywać dzieci. Dopiero tam nikt by nie "przeszkadzał". Zdecyduj się na coś ...
