FraMat napisał(a):

Tak btw... Turek faktycznie włozył kij w mrowisko.
Olejcie to.
Miała byc dyskusja o Palikocie a zeszło na Kościół
|
Co olać? Te farmazony które wypisują palikociarze? Jeden pierdnie drugi podsumuje "amen" i ktoś by mógł pomyśleć że mają rację. A przecież trudno o większe brednie.
Zauważ również na czym polega "wsadzanie kija". Ano tak opluć i oczernić żeby opluwany musiał się bronić. Całe szczęście kościół ma autorytet i szczekające pieski mogą mu skoczyć...