Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24453
Stary 04.11.2013, 18:18
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Tak btw... Turek faktycznie włozył kij w mrowisko.
Olejcie to.
Miała byc dyskusja o Palikocie a zeszło na Kościół
Co olać? Te farmazony które wypisują palikociarze? Jeden pierdnie drugi podsumuje "amen" i ktoś by mógł pomyśleć że mają rację. A przecież trudno o większe brednie.

Zauważ również na czym polega "wsadzanie kija". Ano tak opluć i oczernić żeby opluwany musiał się bronić. Całe szczęście kościół ma autorytet i szczekające pieski mogą mu skoczyć...
Hej Nasz TS !!