For_FuN_ napisał(a):

|
Nie ma co dyskutować z obronca pedofilow. Przypuszczam, ze ktos taki sam podstawi swoje dziecko takiemu dewiantowi, a potem jeszcze mu podziekuje(ze podzielil sie "miloscia").
|
Ale bzdury waść piszesz:
For_FuN_ napisał(a):

|
Niespotykane na skale swiatowa, ze u nas skazani prawomocnymi wyrokami za pedofilie: a) dalej sa w stanie kapłanskim
|
Udowodnij, że ktoś, kto został skazany prawomocnym wyrokiem za pedofilię jest nadal kapłanem
For_FuN_ napisał(a):

|
b) dalej pracuja z dziecmi.
|
udowodnij, że ktos skazany, dalej pracuje z dziecmi
For_FuN_ napisał(a):

|
Polski kosciol jest tak skompromitowany, ze juz bardziej sie nie da.
|
Udowodnij tę kompromitację
For_FuN_ napisał(a):

|
Dochodza do tego "geniusze" od genetyki, ktorzy pluja na dzieci z in vitro.
|
Pokaż, kto pluje na dzieci. A może raczej krytykuje się samą metode jako nieetyczną, natomiast nikt nie ma pretensji do samych dzieci?
For_FuN_ napisał(a):

|
Inni jeszcze doradzaja Polakom, jak ma wygladac ich zycie seksualne(Sic!).
|
Z etycznego punktu widzenia. To chyba dobrze?
For_FuN_ napisał(a):

|
A o finansowaniu kosciola tez nie ma co mowic. Fundusz koscielny, pensje dla katechetow i ksiezy(religia w szkolach!), wszystkie grzywny ida na Caritas, oplaty za pogrzeby/sluby/chrzciny/wystawienie papierka(np. ze nadajesz sie na chrzestnego).
|
Mnie jako wierzacemu to nie przeszkadza. A Ty zawsze mozesz się wypisać. Rozumiem, ze chciałbyś, zeby katecheci pracowali za darmo. Rozumiem, ze ksiądz ma robić wszystko za darmo (pogrzeby, sluby, chrzty) i jeszcze nie ma być funduszu koscielnego? Nazywasz się Kononowicz?
For_FuN_ napisał(a):

To jeden wielki biznes, a nie szerzenie wiary chrzescijanskiej. Dodajac do tego wystepy w tv, gdzie ci pseudokatolicy pluja jadem i nie maja pojecia o 10 przykazaniach...
|
Jak nic, zazdrość przemawia
Tak btw... Turek faktycznie włozył kij w mrowisko.
Olejcie to.
Miała byc dyskusja o Palikocie a zeszło na Kościół