Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24443
Stary 04.11.2013, 16:21
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Najlepiej zantagonizować papieża z kościołem. Nagle papież stał się autorytetem? Śmiech na sali, heretyk taki jak ty papieża nie jest w stanie zrozumieć, bo nie rozumie jego perspektywy. A medialne "tłumaczenia" o czym świadczy rezygnacja z czerwonych butów to najzwyklejszy kabaret.

Po 89' komuchy musiały oddać to co ukradły, choć w niewielkim procencie. Wiadomo, że złodzieja trzęsie jak musi oddać łup.

Natomiast nawet jeżeli uznać, że uczestnicy owsiakowego spędu nowoczesnych, którzy uwielbiają tarzać się w błocie to chorzy ludzie to 99% zebranych pieniędzy nie jest na nich przeznaczanych. I wie to każdy...
Jakby kler postepował tak jak mówi papież ,to kto wie czy by się nie stał autorytetem . Teraz kler chce uchodzić i w takim ciemnogrodzie jak Polska ,uchodzi za autorytet ,tylko zbytnio nie wiadomo dlaczego..No tez się boje ,że ten pontyfikat się tak naprawde niczym pożytecznym nie zakończy a tylko tym ,że papież nosi czerwone buty. Polscy biskupi już mu zresztą pokazali środkowy palec , bo jak mówił o ubogich pasterzach , to nasi pasterze zrozumieli ,że tu chodzi o ubogich duchem ,a Lexus w garażu stać może
Komuchy mieli oddać ,ale dziwne ,że nie oddali społeczeństwu tylko klerowi .Zamiana czerwonego na czarne
I tak w wiekszym procencie i stopniu Owsiak się rozlicza z tego co zebral niż robi to np Caritas ,który jeszcze dodatkowo jest dotowany z pieniedzy publicznych. Fajny zabieg ,płacą podatnicy a to na kler spływa cały zaszczyt i mogą się zawsze pochwalić ,że pomagają biednym