Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24440
Stary 04.11.2013, 15:35
Co niby "się robi" bardzo jestem ciekawy?

Dla katofobów ksiądz powinien chodzić obdarty, boso i głodny. Wtedy by ostrzegali do czego prowadzi wiara. Księża nie przyznają sobie z budżetu premii. Zazdrościsz, że im ludzie dobrowolnie wpłacają? Owsiakowi też wpłacają jego się czepiaj ...
Hej Nasz TS !!