Co niby "się robi" bardzo jestem ciekawy?
Dla katofobów ksiądz powinien chodzić obdarty, boso i głodny. Wtedy by ostrzegali do czego prowadzi wiara.

Księża nie przyznają sobie z budżetu premii. Zazdrościsz, że im ludzie dobrowolnie wpłacają? Owsiakowi też wpłacają jego się czepiaj ...