Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24439
Stary 04.11.2013, 15:12
Drozd napisał(a):Wyświetl post
Luksusu i przepychu zazdrościsz?

Trzeba było do seminarium, a nie na browara. I jakiej pedofilii? Pedofilia w kościele jest tak autentyczna jak Polacy pokazani w pokłosiu. Fałszywa antypolska propaganda nic więcej.

Jak sobie władza przyznaje premie to luksusu nie piętnujesz? Trochę kalim zalatuje ...
Nie zazdroszcze ,wytykam hipokryzję że co innego się głosi i wymaga od swoich owieczek a co innego robi

Sam se idź do seminarium ,przyodzieją cię tam w czarną sukienkę . Pewnie ,że ukrywali pedofilów , czego przykładem są gigantyczne odszkodowania jakie Kościół zapłacił w USA i w Irlandii. Wojtyła też pewnie o tym wiedział i to tolerował , ale w Polsce się tego z mediów nie dowiemy ,bo tutaj są informację na poziomie takim,że "Wojtyła chodził po maturze na kremówki".

Politycy i kler to jedna banda złodziei ,którzy żyją ze sobą w symbiozie ,czego świetnym przykładem jest toruński polityczno-finansowy macher w koloratce ,przed którym się płaszczą najwyżsi politycy Polscy.