Drozd napisał(a):

Luksusu i przepychu zazdrościsz? 
Trzeba było do seminarium, a nie na browara. I jakiej pedofilii? Pedofilia w kościele jest tak autentyczna jak Polacy pokazani w pokłosiu. Fałszywa antypolska propaganda nic więcej.
Jak sobie władza przyznaje premie to luksusu nie piętnujesz? Trochę kalim zalatuje ...
|
Nie zazdroszcze ,wytykam hipokryzję że co innego się głosi i wymaga od swoich owieczek a co innego robi
Sam se idź do seminarium ,przyodzieją cię tam w czarną sukienkę

. Pewnie ,że ukrywali pedofilów , czego przykładem są gigantyczne odszkodowania jakie Kościół zapłacił w USA i w Irlandii. Wojtyła też pewnie o tym wiedział i to tolerował , ale w Polsce się tego z mediów nie dowiemy ,bo tutaj są informację na poziomie takim,że "Wojtyła chodził po maturze na kremówki".
Politycy i kler to jedna banda złodziei ,którzy żyją ze sobą w symbiozie ,czego świetnym przykładem jest toruński polityczno-finansowy macher w koloratce ,przed którym się płaszczą najwyżsi politycy Polscy.