Griszka30KR napisał(a):

|
Pozycja nr 2 tez nie żle ,bo jezeli z góry zakładasz łomot od lidera,to gramy u siebie z 5,7,4,3 ,czyli zawsze to lepiej z mocniejszymi grac u siebie,a na wyjezdzie z 8 i 6 ,czyli tez ze słabszymi.Lidera nie licze.
|
I tak jeżeli różnice będą niewielkie to wszystko będzie się rozstrzygało w ostatnich 3 kolejkach, gdy pierwsza czwórka zagra ze sobą bezpośrednie, a wtedy to czy się gra u siebie, czy na wyjeździe może wcale nie mieć aż tak dużego znaczenia.
