Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
 
Od: 06.2009
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3018
Stary 04.11.2013, 10:18
Mam nadzieję, że po Podbeskidziu nastroje też będą tak radosne.

Chodziło mi o kontekst w jakim Dariook użył tego słowa. Myślałem, że to jakieś wyrażenie slangowe powiązane z przytoczoną przez niego sytuacją, którą znam jedynie ze szczątkowych wzmianek w tym temacie. Fakt, nie wyczułem sarkazmu autora i źle zrozumiałem to zdanie, tutaj się przyznaję. Mea culpa.

Jak dla mnie sytuacja z Włodarskim wygląda tak:
- Włodarski bąknął coś o kupnie klubu, może nawet wspomniał o Wiśle
- Fakt napisał, bo zawsze dodatkowy artykuł. W dodatku taki, który zyskał (przynajmniej w naszym środowisku) rozgłos.
- Boguś na 95% nawet nie podejmie rozmów, o czym świadczy obrana w klubie strategia 3 okienek transferowych. Ergo, widać że Boss odzyskał wiarę, że coś jeszcze da się tu zbudować.
Odpowiedz cytując