Wyświetl pojedynczy post
PhantomRanger
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 04.11.2013, 09:30
piotek napisał(a):Wyświetl post
Może to głupie pytanie, ale nie wiem... Wieloryb to...? Ktoś kto przekazuje info mediom?
Moja dobra rada dla Ciebie. Nie próbuj zdawać matury z geografii, bo widać, że wiedza o faunie naszej planety jest zerowa.

Co do tego Włodarskiego, to gościu nie będzie rozsądnym wyborem. Chce kupić klub, aby się wybić na rynku. Jak mu się nie uda lub się znudzi to zaczniemy od 4 ligi lub A klasy. Niech najpierw zostanie sponsorem generalnym i zobaczymy czy mu się to prędko nie znudzi.
Ostatnio edytowane przez PhantomRanger : 04.11.2013 o godz. 09:36.
"W meczach powinni dawać z siebie wszystko! Ze zmęczenia powinni rzygać, mdleć, z wysiłku narobić w spodnie, cokolwiek!"- ANDRZEJ IWAN
Odpowiedz cytując