Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 04.11.2013, 08:49



Klasyfikacja po meczu
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków:






1. DevilMayCry 17 pkt
dulli78
emailowiec
Fifiorek
Galonek
jarcze
KOMINEK

8. BW.WISŁA 16 pkt

filemon
focusik09
KaRaSTSW
laxa
Lord of WC
mitmichael
qubu
Roszek
St Yabol
W.S
Zybi

20. crosby 14 pkt

madenn
marcint339
piter116
stan
Tommy91
WISŁAZWE

27. 63.5 Kg 13 pkt

andys
arth_ur
aussieFC
AYALA
bartek89TS
BronekTS
fansorina
fran23
keth
KptAnt
LuKaS TSW
MarcinTS1906
Patryk_185
Porter
RybaTs
Tomi TSW
TymonPRO
vip2008
wislak1995
wislak2004
WISŁA 1906 NH

49. Domello 12 pkt

El'kabat
jedrula_wislak
kamanwislak
Rustin
syrlys

55. bondTSW 11 pkt



KLASYFIKACJA GENERALNA:




1. mitmichael 317 pkt

2. fran23 306 pkt

3. qubu 302 pkt

St Yabol

5. fansorina 301 pkt

6. laxa 298 pkt

7. WISŁAZWE 296 pkt

8. bartek89TS 295 pkt

emailowiec

10. marcint339 294 pkt

11. piter116 293 pkt

12. bondTSW 292 pkt

13. andys 291 pkt

14. KptAnt 290 pkt

Zybi

16. Roszek 289 pkt

vip2008

18. Galonek 287 pkt

Lord of WC
Tommy91

21. IncognitoTSW 283 pkt

22. 63.5 Kg 281 pkt

Domello
jarcze

25. DevilMayCry 279 pkt

dulli78
KaRaSTSW

28. KOMINEK 277 pkt

RybaTs

30. Xels 275 pkt

31. filemon 274 pkt

32. LuKaS TSW 273 pkt

33. AYALA 272 pkt

Porter

35. wislak1995 268 pkt

36. aussieFC 267 pkt

37. hoffek77 266 pkt

38. Ajax 261 pkt

39. kamanwislak 260 pkt

40. wislak2004 258 pkt

41. TymnoPRO 256 pkt

42. W.S 252 pkt

43. BronekTS 247 pkt

Tomi TSW

45. amauri1990 243 pkt

46. Patryk_185 241 pkt

47. Focusik09 240 pkt

48. jedrula_wislak 230 pkt

49. marcin_częstochowa 222 pkt

50. Valandil 210 pkt

51. krissu101 209 pkt

52. BW.WISŁA 208 pkt

53. crosby 206 pkt

54. Fifiorek 205 pkt

soQ1ABG

56. arth_ur 203 pkt

El'kabat

58. Charlie 201 pkt

PhantomRanger

60. grogoriogreg 188 pkt

61. M@Terac 186 pkt

62. Festence 175 pkt

63. Grantar 173 pkt

64. pawkas1992 149 pkt

65. stan 147 pkt

66. grogor07 146 pkt

67. OpEnTaNy 141 pkt

68. Camilos 135 pkt

69. MarcinTS1906 118 pkt

70. Feniks 116 pkt

irekm19

72. karas1983 107 pkt

73. ja_ka_ 106 pkt

74. Tenige 103 pkt

75. TYSIAC906 93 pkt

76. radek21 79 pkt

WISŁA 1906 NH

78. schranzwerker 78 pkt

79. Watts 69 pkt

80. dwdx1906 68 pkt

81. madenn 67 pkt

82. keth 64 pkt

83. Mila 63 pkt

Robin

85. gypsy 62 pkt

86. syrlys 60 pkt

87. maaarcin 59 pkt

88. Malaki 57 pkt

89. Marcin_fan 56 pkt

xKamci0x

91. Manhunt 54 pkt

92. Seba_kraków 50 pkt

93. abidal 43 pkt

94. krzysiekabc 41 pkt

95. Abstrakcja 38 pkt

kris10
wojti11795

98. yoda79 37 pkt

99. Matti1231 36 pkt

100. przemek1902 34 pkt

101. Matushino 32 pkt

102. Jan 31 pkt

PiKoLo
Tominho

105. czechu 30 pkt

106. Karherop 29 pkt

107. butazango 24 pkt

lukasz.stupka
Skawa Wadowice

110. Adenalix 21 pkt

111. KoTu1906 19 pkt

112. adamTS 15 pkt

113. AndyWiślak 14 pkt

Bóg trybun (objawion)
kaytek1
kpn
pozdi91
Reser
wierny
wiernyNH1906

121. Blaszczu16 13 pkt

Dariook
Griszka30KR
hubert.fan
Konâado
trial

127. lysy9055 12 pkt

Rustin
TheMrSkeyt
Urec

131. krzys500 11 pkt

Marian
ori363
PlayLikePro
Sami

136. czarinio 10 pkt

KordaS
szorstki
ToBo11
TsWisłaJaworzno
wiślak1992

142. dawid 9 pkt












Witam,
mecz z Podbeskidziem będzie ostatnim meczem rundy jesiennej lecz podobnie jak w Ekstraklasie nie zwalniamy tempa i typujemy dalej. Przed nami jeszcze 5 spotkań w tym jedno kategorii TOP!

Chciałbym również poinformować, że zastosujemy metodę podobną do rozgrywek Ekstraklasy. Tzn. zdobywamy punkty w sezonie zasadniczym a po jego zakończeniu dzielimy punkty na pół i po siedmiu dodatkowych kolejkach wyłaniamy najlepszego typera! Oznacza to, że na wiosnę będziemy kontynuować obecną edycję Konkursu!






Można już typować spotkanie Górnik Zabrze - Wisła Kraków,
typy przyjmowane są do piątku do godziny 11:59!



Proszę również pamiętać o podaniu imienia braci Brożków!

Napisanie samego nazwiska pozbawia was punktów!

Ostatnio edytowane przez WISŁAZWE : 05.11.2013 o godz. 13:33.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując