Klasyfikacja po meczu
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków:
1. DevilMayCry 17 pkt
dulli78
emailowiec
Fifiorek
Galonek
jarcze
KOMINEK
8. BW.WISŁA 16 pkt
filemon
focusik09
KaRaSTSW
laxa
Lord of WC
mitmichael
qubu
Roszek
St Yabol
W.S
Zybi
20. crosby 14 pkt
madenn
marcint339
piter116
stan
Tommy91
WISŁAZWE
27. 63.5 Kg 13 pkt
andys
arth_ur
aussieFC
AYALA
bartek89TS
BronekTS
fansorina
fran23
keth
KptAnt
LuKaS TSW
MarcinTS1906
Patryk_185
Porter
RybaTs
Tomi TSW
TymonPRO
vip2008
wislak1995
wislak2004
WISŁA 1906 NH
49. Domello 12 pkt
El'kabat
jedrula_wislak
kamanwislak
Rustin
syrlys
55. bondTSW 11 pkt
KLASYFIKACJA GENERALNA:
1. mitmichael 317 pkt
2. fran23 306 pkt
3. qubu 302 pkt
St Yabol
5. fansorina 301 pkt
6. laxa 298 pkt
7. WISŁAZWE 296 pkt
8. bartek89TS 295 pkt
emailowiec
10. marcint339 294 pkt
11. piter116 293 pkt
12. bondTSW 292 pkt
13. andys 291 pkt
14. KptAnt 290 pkt
Zybi
16. Roszek 289 pkt
vip2008
18. Galonek 287 pkt
Lord of WC
Tommy91
21. IncognitoTSW 283 pkt
22. 63.5 Kg 281 pkt
Domello
jarcze
25. DevilMayCry 279 pkt
dulli78
KaRaSTSW
28. KOMINEK 277 pkt
RybaTs
30. Xels 275 pkt
31. filemon 274 pkt
32. LuKaS TSW 273 pkt
33. AYALA 272 pkt
Porter
35. wislak1995 268 pkt
36. aussieFC 267 pkt
37. hoffek77 266 pkt
38. Ajax 261 pkt
39. kamanwislak 260 pkt
40. wislak2004 258 pkt
41. TymnoPRO 256 pkt
42. W.S 252 pkt
43. BronekTS 247 pkt
Tomi TSW
45. amauri1990 243 pkt
46. Patryk_185 241 pkt
47. Focusik09 240 pkt
48. jedrula_wislak 230 pkt
49. marcin_częstochowa 222 pkt
50. Valandil 210 pkt
51. krissu101 209 pkt
52. BW.WISŁA 208 pkt
53. crosby 206 pkt
54. Fifiorek 205 pkt
soQ1ABG
56. arth_ur 203 pkt
El'kabat
58. Charlie 201 pkt
PhantomRanger
60. grogoriogreg 188 pkt
61. M@Terac 186 pkt
62. Festence 175 pkt
63. Grantar 173 pkt
64. pawkas1992 149 pkt
65. stan 147 pkt
66. grogor07 146 pkt
67. OpEnTaNy 141 pkt
68. Camilos 135 pkt
69. MarcinTS1906 118 pkt
70. Feniks 116 pkt
irekm19
72. karas1983 107 pkt
73. ja_ka_ 106 pkt
74. Tenige 103 pkt
75. TYSIAC906 93 pkt
76. radek21 79 pkt
WISŁA 1906 NH
78. schranzwerker 78 pkt
79. Watts 69 pkt
80. dwdx1906 68 pkt
81. madenn 67 pkt
82. keth 64 pkt
83. Mila 63 pkt
Robin
85. gypsy 62 pkt
86. syrlys 60 pkt
87. maaarcin 59 pkt
88. Malaki 57 pkt
89. Marcin_fan 56 pkt
xKamci0x
91. Manhunt 54 pkt
92. Seba_kraków 50 pkt
93. abidal 43 pkt
94. krzysiekabc 41 pkt
95. Abstrakcja 38 pkt
kris10
wojti11795
98. yoda79 37 pkt
99. Matti1231 36 pkt
100. przemek1902 34 pkt
101. Matushino 32 pkt
102. Jan 31 pkt
PiKoLo
Tominho
105. czechu 30 pkt
106. Karherop 29 pkt
107. butazango 24 pkt
lukasz.stupka
Skawa Wadowice
110. Adenalix 21 pkt
111. KoTu1906 19 pkt
112. adamTS 15 pkt
113. AndyWiślak 14 pkt
Bóg trybun (objawion)
kaytek1
kpn
pozdi91
Reser
wierny
wiernyNH1906
121. Blaszczu16 13 pkt
Dariook
Griszka30KR
hubert.fan
Konâado
trial
127. lysy9055 12 pkt
Rustin
TheMrSkeyt
Urec
131. krzys500 11 pkt
Marian
ori363
PlayLikePro
Sami
136. czarinio 10 pkt
KordaS
szorstki
ToBo11
TsWisłaJaworzno
wiślak1992
142. dawid 9 pkt
Witam,
mecz z Podbeskidziem będzie ostatnim meczem rundy jesiennej lecz podobnie jak w Ekstraklasie nie zwalniamy tempa i typujemy dalej. Przed nami jeszcze 5 spotkań w tym jedno kategorii TOP!
Chciałbym również poinformować, że zastosujemy metodę podobną do rozgrywek Ekstraklasy. Tzn. zdobywamy punkty w sezonie zasadniczym a po jego zakończeniu dzielimy punkty na pół i po siedmiu dodatkowych kolejkach wyłaniamy najlepszego typera! Oznacza to, że na wiosnę będziemy kontynuować obecną edycję Konkursu!
Można już typować spotkanie Górnik Zabrze - Wisła Kraków,
typy przyjmowane są do piątku do godziny 11:59!
Proszę również pamiętać o podaniu imienia braci Brożków!
Napisanie samego nazwiska pozbawia was punktów!