ArturBarlinek napisał(a):

pamiętajmy, że nawet remis daje nam 2 miejsce w tabeli
wierzę jednak w zwycięstwo
pozdrawiam
|
Drugie czy piąte jeden huj. Ważne są punty które traci się do lidera.
W sumie bzdurę napisałem, w świetle regulaminu cofam powższe.
Cytat:
|
e) W przypadku równej liczby punktów pierwszym kryterium ustalenia kolejności w tabeli będzie liczba zdobytych punktów w sezonie zasadniczym (przed podziałem).
|