c. napisał(a):

A potem "fakt" dziwi sie, ze dostaja zakaz wstepu od Cupiala na stadion Wisly, niech dalej draza w ta strone to szybko dostana akredytacje na stadion Wisly ;-)
PS: Ostatnio fajnie w jakims programie na tvp1 besztali "fakt", o dziwo w telewizji publicznej
najbardziej komediowa gazeta w Polsce, jak nie krązące ufo na rynku w Krakowie to widziany rycerz z 13 wieku na koniu w restauracji konczywszy na jakims lajku ktory chce kupic Wisle.
|
Oglądałem. Zgnoili tego całego redaktorka naczelnego Factu. Nazwali ich tabloidem a to co tam się uprawia na pewno nie jest dziennikarstwem. Sensacja jest budowana na kłamstwie i oszustwie czytelnika, który za nim się zastanowi i przetworzy informację już następnego dnia zostaje zbombardowany kolejnym mega newsem.
O Wielorybie w Wiśle wspomniano.