Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3010
Stary 04.11.2013, 06:31
c. napisał(a):Wyświetl post
A potem "fakt" dziwi sie, ze dostaja zakaz wstepu od Cupiala na stadion Wisly, niech dalej draza w ta strone to szybko dostana akredytacje na stadion Wisly ;-)

PS: Ostatnio fajnie w jakims programie na tvp1 besztali "fakt", o dziwo w telewizji publicznej
najbardziej komediowa gazeta w Polsce, jak nie krązące ufo na rynku w Krakowie to widziany rycerz z 13 wieku na koniu w restauracji konczywszy na jakims lajku ktory chce kupic Wisle.
Oglądałem. Zgnoili tego całego redaktorka naczelnego Factu. Nazwali ich tabloidem a to co tam się uprawia na pewno nie jest dziennikarstwem. Sensacja jest budowana na kłamstwie i oszustwie czytelnika, który za nim się zastanowi i przetworzy informację już następnego dnia zostaje zbombardowany kolejnym mega newsem.


O Wielorybie w Wiśle wspomniano.
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując