Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
Zybi
Senior Member
Od: 11.2003
Skąd: Białystok
Offline
#
1213
03.11.2013, 20:41
Podbeskidzie - Wisła Kraków 1:3 (0:1)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanovic, Głowacki, Piotr Brożek - Stjepanovic, Chrapek - Boguski, Garguła, Guerrier - Paweł Brozek
Zmiany: Sarki, Małecki, Nalepa
Bramki: Paweł Brożek, Małecki ,Chrapek
...::: ZyBi :::...
Zybi
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Zybi
Znajdź inne posty napisane przez Zybi