Temat
:
Konkurs o Wiśle - edycja 14. Wiosna 2014.
Wyświetl pojedynczy post
KOMINEK
ANAJNARAB
Od: 05.2004
Skąd: od siebie
Offline
#
1212
03.11.2013, 20:25
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 0:2 (0:0)
Skład: Miśkiewicz - Burliga, Jovanović, Głowacki, Piotr Brożek - Stjepanović, Chrapek, Garguła, Guerrier, Boguski - Brożek Paweł.
Zmiany: Małecki, Sarki, Fryc
Strzelcy: Paweł Brożek, Garguła.
KOMINEK
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KOMINEK
Znajdź inne posty napisane przez KOMINEK