Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#574
Stary 03.11.2013, 20:04
Gdybyśmy grali w lidze mistrzów to żadna pora i żaden dzień nie byłby zły do zapełnienia stadionu do ostatniego miejsca .

A tak z rywalami jakimi przychodzi walczyć , to i frekwencja jest wypadkową wielu czynników . Aż strach pomyśleć co będzie w grudniu .

Dziwny był dzisiejszy mecz w Poznaniu . Wygląda jednak że w kluczowych momentach dla Górnika już widać brak Nawałki na ławce.
Odpowiedz cytując